Olofström 0454-99 000 Kristianstad 044-10 90 10 info@holjeel.se

TELEFON- OCH MAILLISTA

Behöver du komma i direkt kontakt med någon av oss så har du kontaktuppgifter nedan.

Söker du ett ansikte på någon av oss så hittar du bilder här.

-pdf Skriv ut kontaktlista (.pdf)

 

Efternamn: Förnamn: Mobil: Email:
Andersson Annika 0723-509415 annika.andersson@holjeel.se
Björnsson Daniel 0709-444931 daniel.bjornsson@holjeel.se
Björnsson Simon 0709-444905 simon.bjornsson@holjeel.se
Brolin Casper 0709-444941 casper.brolin@holjeel.se
Einarsson Jakob 0709-444983 jakob.einarsson@holjeel.se
Eriksson Melker 0766-074587 melker.eriksson@holjeel.se
Fransson Lukas 0709-444913 lukas.fransson@holjeel.se
Gholamheidar Irfan 0709-444901 ifran.gholamheidar@holjeel.se
Glansberg Simon 0709-444944 simon.glansberg@holjeel.se
Hausdorf Axel 0723-533889 axel.hausdorf@holjeel.se
Hoff Mats 0709-444911 mats.hoff@holjeel.se
Hoff Simon 0709-444908 simon.hoff@holjeel.se
Johansson Herman 0709-444943 herman.johansson@holjeel.se
Johansson Emma 0709-444937 emma.johansson@holjeel.se
Jönsson Christer 0709-444910 christer.jonsson@holjeel.se
Lyggemark Hanna 0732-505301 hanna.lyggemark@holjeel.se
Nilsson Tobias 0709-444918 tobias.nilsson@holjeel.se
Nylin Louise 0733-026618 louise.nylin@holjeel.se
Ohlsson Erik 0709-444934 erik.ohlsson@holjeel.se
Orajärvi Arto 0709-444912 arto.orajarvi@holjeel.se
Persson Albin 0766-074589 albin.persson@holjeel.se
Persson Fredrik 0709-444940 fredrik.persson@holjeel.se
Persson Magnus 0709-444946 magnus.persson@holjeel.se
Persson Mats 0709-444942 mats.persson@holjeel.se
Philipsson Max 0766-074593 max.philipsson@holjeel.se
Porshammar Adam 0709-444904 adam.porshammar@holjeel.se
Raymundsson Magnus 0701-407422 magnus.raymundsson@holjeel.se
Stigsson Rikard 0709-444916 rikard.stigsson@holjeel.se
Svahn Alexander 0766-086469 alexander.svahn@holjeel.se
Svensson Albert 0709-444902 albert.svensson@holjeel.se
Svensson Martin 0733-030508 martin.r.svensson@holjeel.se
Svensson Marcus 0709-444947 marcus.svensson@holjeel.se
Toresson Ebbe 0709-444953 ebbe.toreson@holjeel.se
Wadström Timmie 0709-444926 timmie.wadstrom@holjeel.se
Örkner Mattias 0709-444917 mattias.orkner@holjeel.se
Örkner Torbjörn 0709-444909 torbjorn.orkner@holjeel.se